Parea

Każda kobieta, która w sezonie wakacyjnym planuje pobyt na plaży, powinna zaopatrzyć się w pareo. Ta chusta plażowa to naprawdę doskonały wybór, który zdecydowanie ułatwia plażowanie.
 
W jakich sytuacjach się sprawdzi?
Nie wszystkie kobiety uwielbiają cały czas pokazywać na plaży swoje ciało. Wiele z nich kostium zakładałoby najchętniej tylko wtedy, kiedy wchodzą do wody. Pareo sprawia, że można nie eksponować sylwetki, a jednocześnie nie trzeba za każdym razem po wyjściu z wody zakładać na siebie ubrania.
 
Pareo doskonale sprawdza się również w trakcie spacerów po molo czy wizyt w barach i restauracjach. Wystarczy fantazyjnie je zawiązać niczym sukienkę, aby z powodzeniem można było pozostać w kostiumie kąpielowym.
 
Tkanina
Dobre pareo jest nie tylko ładnie, ale również przewiewne i lekkie. Powinno być wykonane z tkaniny, która przepuszcza powietrze i sprawia, że nie będzie w nim gorąco nawet wtedy, kiedy panuje niewyobrażalnie wysoki upał. Pareo musi szybko schnąć. Wprawdzie raczej nie wchodzimy w nim do wody, ale w czasie pobytu na plaży zawsze może przypadkowo zamoknąć. Dobrze, jeśli bez problemu się układa.
 
Wzory i kolory
Producenci proponują pareo w rozmaitych wzorach i kolorach. Typowe jednak dla tego elementu odzieży jest pomieszczanie wielu kolorów w jednym. Pareo często szyje się z tkanin w kwiaty, które przywodzą na myśl radosne i bajecznie kolorowe Hawaje. Jasne, delikatne, pastelowe kolory to także wyróżnić tej części plażowego stroju.
 
Pareo to doskonały wybór dla każdej kobiety bez względu na to, ile ma lat oraz jak prezentuje się jej figura.