Tuniki Plażowe

Wizyta na plaży to naprawdę przyjemny czas. Nie zawsze jednak sam kostium kąpielowy wystarczy. W wielu sytuacjach kobiety chcą coś na siebie narzucić. Idealnym rozwiązaniem okazują się być tuniki plażowe.
 
W jakich sytuacjach po nie sięgnąć?
Kiedy po kąpieli w morzu nie masz ochoty pokazywać swojego ciała, możesz założyć tunikę plażową. Jest to ten element stroju, który doskonale ukryje twoje wdzięki, a jednocześnie nie sprawi, że będzie ci gorąco. Tuniki sprawdzają się również wtedy, kiedy prosto z plaży chcesz udać się do baru czy restauracji, aby trochę się posilić. Sam kostium kąpielowy w takiej sytuacji nie wystarczy. Co więcej, wizyta w restauracji w takim stroju może nie być dobrze odebrana. Tunika plażowa rozwiązuje problem.
 
Materiał
Dobra tunika plażowa musi nie tylko ładnie prezentować. Powinna przede wszystkim zapewniać prawdziwy komfort cieplny. Z uwagi na to, że jest to element stroju noszonym w prawdziwe upały, musi być uszyta z materiałów przewiewnych i pozwalających skórze oddychać. Tylko wtedy nie będzie w niej gorąco. Jednocześnie dobrze jest, kiedy szybko schnie. Wprawdzie kąpieli w niej zażywać raczej nie będziemy, ale może lekko zamoknąć w czasie spaceru brzegiem morza. Im szybciej wtedy wyschnie, tym lepiej.
 
Kolory
Tuniki plażowe szyte są z materiałów w radosnych, często intensywnych barwach. Królują takie kolory, jak niebieski, żółty, pomarańczowy, a więc wszystkie te, które bardzo mocno kojarzą się z latem. W takich barwach niezwykle pięknie prezentuje się również opalona skóra.